19028.
457. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben XV. Felső-Ausztria Bp., 1898, M. Kir. Államnyomda, XII+444 p. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos gerinccel, javított kötéssel