19084.
457. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 800 HUF
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,én., Szent István-Társulat. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.