19037.
457. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
Forbáth László (1901-?): A megújhodott Mongolia. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1934.],Franklin, 239 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.