19054.
457. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Hartwig, Georg: Der hohe Norden im Natur- und Menschenleben. Wiesbaden, 1867, C. W. Creidel, IX+(1)+419+(3) p.+ 8 t. Német nyelven. Korabeli aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, ex libris-szel, a belső kötéstáblák és a szennylapok koszosak.