19085.
457. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
Henry Morton Stanley. A nagy afrikai utazó önéletírása. Átdolgozta: Sebestyén Károly. Karriérek. Híres felfedezők. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.