19006.
457. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
17
Huszár László: Kwaheri. Viszontlátásra. Afrikai vadásznaplójából írta: - -. Bp.,[1929] , Kir. M. Egyetemi Nyomda, 299 p.+ 8 (színes képtáblák) t. +1 (kihajtható térkép, Tangyanyika volt Német-Kelet-Afrika térképe, Báró Huszár László 1926-1927. évi vadászexpedíciójának áttekintő térképe, 1:2,000.000,32x30 cm) t. Gazdag fekete-fehér egészoldalas és szözvegközti fekete-fehér képekkel, és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, eredeti sérült, javított kiadói illusztrált eredeti pausz-papír védőborítóban, a eredeti pausz-papír védőborítót hibáitól eltekintve jó állapotban. Az eredeti eredeti pausz-papír védőborítóval együtt rendkívül ritka!