19024.
457. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 800 HUF
Jókai Mór: Gróf Benyovszky Móricz életrajza. Képekkel, térképekkel, autographokkal. Életrajz. I-II. kötet. Írta: - -. Bp., 1888-1891, Ráth Mór, 4+413+3 p.+5 (fekete-fehér képtáblák) t.+2 (kihatjható kézirat hasonmások) t.; 4+310+LIX p.+ 6 t. + 1 (kihajtható térkép) t. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az I. és II. kötetből néhány lap: 3 - 3 lap kijár.