19106.
457. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
Juhász Vilmos: Amerikai Egyesült Államok. A világ népei 7-8. sz. (Bp., 1934), Pantheon, 200 p.+ 1 (színes térkép) t. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült állapotban, szétváló fűzéssel.