19025.
457. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
Kassa (Cassovia.) Kassa, 1941, Kazinczy, 100 t. +1 t. Olasz nyelvű kiadás! Horthy Miklós a bevonulás napján tartott beszédével, Wick Béla tanulmányával Kassa történetéről, Barta István írásával a kassai magyarságról, Gróf Révay István tanulmányával Kassa magyar karakteréről és Sziklay Ferenc írásával Kassa magyar lakosságának történetéről a csehszlovák uralom alatt. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.