19117.
457. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Kennan György: Szibéria. I. köt. A "Century Magazine"-ben megjelent közlemények nyomán. Ford.: Zempléni P. Gyula. Gyoma, 1900, Kner Izidor, 23+1 p. A mű 3 kötetben teljes! Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.