19019.
457. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 800 HUF
Könyves Tóth Kálmán: A világlátók. Uti kalandok regényes rajzokban. Bp.,[1907],Légrády, 1 (címkép, litográfia) t.+232 p+ 9 (litográfiák) t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, névbejegyzéssel, kissé szakadt szennylappal.