19032.
457. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
11
Neugeboren Emil: Az erdélyi szászok. Hozzákötve: Bruckner Győző: A szepesi szász nép. Nemzetiségi Ismertető Könyvtár. Bp., 1913., Nemzetiségi Ismertető Könyvtár,3-128 p + 5 t.;172+2 p.+2 t. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, az első rész címlapja hiányzik, a második részből egy tábla hiányzik.