19020.
457. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
Somogyvármegye Almanachja 1912. Hetedik évfolyam. Kaposvár, 1911., Részvénynyomda, 6+224+XL p.+ 9 t. Izgalmas korabeli reklámokkal. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kopott borítóval.