19035.
457. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 800 HUF
Stein Aurél (1862-1943): Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben. Lóczy Lajos előszavával. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt.,1 (címkép, Stein Aurél arcképe) t. + 267 p.+14 (fekete-fehér fotók) t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, térkép nélkül, de ezt leszámítva jó állapotban.