19036.
457. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 800 HUF
Stein Aurél (1862-1943): Nagy Sándor nyomában Indiába. Ford.: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1931], Franklin, 1 t. (cÃmkép)+183 p.+32 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák). Két egészoldalas térképpel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borÃtón kis kopásnyomokkal, kissé foxing foltos lapokkal, de ezeket leszámÃtva jó állapotban.