19034.
457. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
15
Stein Aurél (1862-1943): Ősi ösvényeken Ázsiában I-II. köt. Három kutató utam Ázsia szívében és Kína északnyugati tájain. Ford.: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1936], Franklin, 1 (címkép)+XV+136;137-247 p + 52 (fekete-fehér képtáblák) t. +1 (kihajtható térkép) t. Fekete-fehér képtáblákkal, közte kihajtható képtáblákkal, és egy kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.