19022.
457. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
10
Zadravecz István: Szentföld 1-2. köt. Bp.,(1931), Szentföld Magyarországi Biztosi Hivatala, 8+319 p.+15 t. + 1 (kihajtható térkép) t.; 4+331 p.+17 t. Második kiadás. A kötést tervezte és a szövegképeket rajzolta: Márton Lajos festőművész. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, de ezt leszámítva jó állapotban.