19051.
457. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 800 HUF
Zdenek, Fiala et alii (szerk.): Hrady, zámky a tvrze v Cechách, na Morave a ve Slezsku. Praha a Okoli (VII). Prága, 1988, Nakladatelstvi Svoboda. 221 p. Fekete-fehér és színes képekkel, Prága és környéki kastélyok és várak fotóival illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítón apró kopásnyomokkal.