Ádám István, Sváb Antal, Szabó Gyula, Szabó Sándor (szerk.): Hernád menti táj, Hernád menti emberek. Encs, 1970, József Attila Járási Könyvtár. Megjelent 1500 példányban. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült, részben javított papír védőborítóban, előzéklapon Fasang Árpád zeneszerző részére szóló ajándékozási sorokkal.
Tóth Ferenc: Topolya és környéke népballadái. Újvidék, 1981, Forum. Kiadói papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel, a borítón tollnyommal és kopásnyomokkal. Megjelent 2000 példányban.
Mittelholzer, Walter: Kilimandjaro Flug. Zürich-Leipzig, 1930, Orell Füssli. Második kiadás. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
Bodor Antal dr.- Gazda István dr.: Magyarország honismereti irodalma 1527-1944. Budapest, 1984, Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben, enyhe sérüléssel a borítón.
Bócsi Krisztián - Mathilde Mestrallet: Miskolc Máskép(p). Búss Gábor Olivér és Jean-Claude Peltier előszavával. Magyar-Francia két nyelvű képes turisztikai könyv. Miskolc, 2009, Miskolc Megyei Jogú Város Önkörmányzata. Papírkötés.