Books: Travelling, Local History

Number of items: 190

19169.

1 000 HUF
2,59
2,86
19170.

1 400 HUF
3,63
4,00
Dr. Mihályi Ernő: Pannonhalma részletes kalauza. Részletes helyi kalauzok 2. Bp., 1923, Turistaság és Alpinizmus, 1 t. + 36 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
19171.

2 600 HUF
6,74
7,43
19172.

1 000 HUF
2,59
2,86
19173.

1 400 HUF
3,63
4,00
Pest-Pilis-Solt-Kiskun Vármegye I. köt. Magyarország Vármegyéi és Városai. Miskolc, én., Tudás 2000. Reprint kiadás. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban.
19176.

2 800 HUF
7,25
8,00
19177.

2 000 HUF
5,18
5,71
Robert J. Moore: Időtlen csodák. Pécs, 2000, Alexandra. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban, az egyik sarkán kis kopásnyommal.
19178.

1 000 HUF
2,59
2,86
Halmai László: Miskolc Portfolio: multimedia CD-ROM és fotóalbum. Miskolc, 2004, AV-ART Studio. Kartonált papírkötés. A hozzá tartozó CD teljesen ép állapotú.
19179.

1 200 HUF
3,11
3,43
19180.

1 400 HUF
3,63
4,00
19181.

800 HUF
2,07
2,29
Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor. Bp., 1988, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB, 524. Második, átdolgozott, és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadással.
19182.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF