Alsóörs története. Szerk.: Lichtneckert András. (DEDIKÁLT). Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 11. Veszprém, 1996, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2400 példányban. A kötet szerkesztője, Lichtneckert András által DEDIKÁLT példány.
Veress D. Csaba: A három Pécsely története. A község története a magyar honfoglalástól napjainkig. (DEDIKÁLT). Veszprém Megyei Levéltár kiadványa 9. Veszprém, 1993, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2000 példányban. A szerző, Veress D. Csaba (1933-2014) történész, helytörténész által DEDIKÁLT példány.
Zdenek, Fiala et alii (szerk.): Hrady, zámky a tvrze v Cechách, na Morave a ve Slezsku. Praha a Okoli (VII). Prága, 1988, Nakladatelstvi Svoboda. 221 p. Fekete-fehér és színes képekkel, Prága és környéki kastélyok és várak fotóival illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítón apró kopásnyomokkal.
A Makói M. Kir. Állami Főgimnázium XVI-XXIII. értesítője, 1911-1918. (8 db egy kötetben). Összeáll.: Madzsar Gusztáv igazgató. Makó, 1911-1918, Kovács Antal-ny. Félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, helyenként kissé foltos lapokkal. Benne az iskola tanulói között Páger Antal (1899-1986) Kossuth-díjas színész nevének többszöri feltüntetésével (Makón született, itt járt iskolába), I. Ferenc József gyászjelentésével, stb.
Hartwig, Georg: Der hohe Norden im Natur- und Menschenleben. Wiesbaden, 1867, C. W. Creidel, IX+(1)+419+(3) p.+ 8 t. Német nyelven. Korabeli aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, ex libris-szel, a belső kötéstáblák és a szennylapok koszosak.
Kovács József László: Lackner Kristóf és kora 1571-1631. Sopron, 2004, Széchenyi István Városi Könyvtár. Megjelent 1000 példányban. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Bokodi Béla, eM Soós György: Kerékpárral négy sivatagon át... / Cross Four Deserts by Bicycle... Bokodi Béla (1933-) újságíró, televíziós szerkesztő, riporter és eM Soós György (1952-) fotográfus, rendező által DEDIKÁLT! H.n., 1995, Dinasztia. Magyar és angol nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.