Books: Travelling, Local History

Number of items: 190

Henry Morton Stanley. A nagy afrikai utazó önéletírása. Átdolgozta: Sebestyén Károly. Karriérek. Híres felfedezők. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19085.

1 600 HUF
4,15
4,57

Weitschawar / Bajcsa-vár. Egy stájer erődítmény Magyarországon a 16. század második felében. Zalaegerszeg, 2002. Készült 1000 példányban. Kiadói papírkötés, néhány lap kijár.
19086.

1 800 HUF
4,66
5,14

Tarnów. Kraków, 1975, Krajowa Agencja Wydawnicza RSW "Prasa-Ksiazka-Ruch". Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Lengyel nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19087.

1 600 HUF
4,15
4,57

Csoma Gergely: Moldvai csángó magyarok. Bp., 1988, Corvina. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + A moldvai csángóság települései, másolat, 42x29 cm
19088.

1 200 HUF
3,11
3,43

Szörédi Ilona: Olasz mosoly. Gerevich Tibor előszavával. Bp., [1941], Stádium Sajtóvállalat Rt., 248 p. Kiadói félvászon-kötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19089.

1 600 HUF
4,15
4,57

Rózsa György: Budapest legszebb látképei. Bp., 1997, HG & Társa. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19090.

1 800 HUF
4,66
5,14

Szűcs Sándor: A ványai juhbehajtás és más históriák. Rajzok a régi Sárrét életéből. Ványai Helyismereti Füzetek 2. Dévaványa, 1997, Dévaványai Kulturális és Hagyományőrző Egyesület, 58+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
19091.

1 800 HUF
4,66
5,14

George Sbârcea: Szép város Kolozsvár... Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói papírkötés.
19092.

1 200 HUF
3,11
3,43

19093.

1 600 HUF
4,15
4,57

Langweilige Postkarten. hn., én., Phaidon. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés,
19094.

1 600 HUF
4,15
4,57

Walter Zadek: Kein Utopia... Araber, Juden, Engländer in Palästina. Fotografien aus den Jahren 1935 bis 1941. Das Foto-Taschenbuch 8. Kreuzberg, 1986, Dirk Nishen Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19095.

1 400 HUF
3,63
4,00

19096.

1 800 HUF
4,66
5,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF