Books: Travelling, Local History

Number of items: 190

Bali József: Bakonyi esztendők. Veszprém, 1989, Megyei Pedagógiai Intézet. Kiadói papírkötés. A könyv illusztrátora, B(aliné) Dancsó Irén által DEDIKÁLT példány.
19097.

1 200 HUF
3,11
3,43
19098.

1 200 HUF
3,11
3,43
Jakucs Pál: Mátra. Csergezán Pál illusztrációival. Magyar Tájak. Bp., 1955, Művelt Nép. Fekete-fehér egészoldalas fotókkal. Kihajtható térkép-melléklettel, 24x37 cm. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
19099.

1 600 HUF
4,15
4,57
Sitkei Levente: Fekete sivatag. Szaúd-Arábia egy magyar újságíró szemével. A szerző által DEDIKÁLT! Bp., 2010, Sájler és Emberei. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19100.

1 800 HUF
4,66
5,14
Verasztó Antal: Móringkönyv 1788-1835. Orosháza kézírásos emlékezete. Orosháza, 2006, Orosházi Evangélikus Gyülekezet Levéltára. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19101.

1 800 HUF
4,66
5,14
Howard Koch: Hét tenger ördöge. Regény. Ford.: Radó István. [Bp., 1941], Hajnal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, kissé laza fűzéssel, ajándékozási sorokkal, hiányzó elülső előzéklappal és hátsó szennylappal.
19102.

1 600 HUF
4,15
4,57
Treatt, Stella Court: Fokvárostól Kairóig. Autó-túra Afrikán keresztül. Ford.: Zigány Árpád. Bp., [1930], Palladis Rt., 202 p.+ 16 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói papírkötés, kissé sérült fűzéssel.
19103.

1 800 HUF
4,66
5,14
Dr. Kalmár Gusztáv: Négy világrész földje és népei. (Ázsia, Afrika, Amerika és Ausztrália). Szent István Könyvek 116. sz. Bp., 1934, Szent István-Társulat, 244+(4) p. Kiadói papírkötés, jó állapotban, minimálisan sérült borítóval.
19104.

1 400 HUF
3,63
4,00
Woerl, Leo: Illustrierter Führer durch Salzburg und Umgebung. Leipzig, Woerl's Reisebücherverlag. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
19105.

1 400 HUF
3,63
4,00
Juhász Vilmos: Amerikai Egyesült Államok. A világ népei 7-8. sz. (Bp., 1934), Pantheon, 200 p.+ 1 (színes térkép) t. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült állapotban, szétváló fűzéssel.
19106.

1 000 HUF
2,59
2,86
Antalffy Gyula: Börzsöny. Magyar Tájak. Bp., 1957, Bibliotheca. Egészoldalas fotókkal illusztrálva, egy kihajtható térképmelléklettel. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
19107.

1 600 HUF
4,15
4,57
Nyíregyházi szlovák (,,tirpák") nyelvjárási és néprajzi emlékek III. Sajtó alá rendezte: Erdész Sándor. Jósa András Múzeum kiadványai 23. Nyíregyháza, 1986, (Szabolcs-Szatmár Megyei Tanács Sokszorosító Költségvetési Üzeme-ny.), 160 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 1000 példányban.
19108.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF