22021.
457. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
110 000 HUF
284,97 EUR, 314,29 USD
Ezüst (Ag) art deco, gömbös lábú tálca jelzett, dianás jelzéssel, mesterjegyes, nettó 738 g, d: 33 cm + hozzávaló üvegbetét