22038.
457. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
80 000 HUF
207,25 EUR, 228,57 USD
Ezüst (Ag) art deco tálca gömb lábakkal. jelzett, dianás jelzéssel, mesterjegyes 424 g 25x25 cm