22150. 457. Closed Online auction Jewellery and precious metal items
7 500 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag) keleti karkötő, Fatima keze, szablya és elefánt motívumokkal. Jelzett, kis kopással, 15,6 g, h: 18 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert