Jewellery and precious metal items

Number of items: 301

3 darabos ezüst (Ag) kávés készlet. XX. sz eleje, Dianás jelzéssel, T mesterjeggyel. Csont berakással. Össz 1029 g
22012.

260 000 HUF
673,58
742,86
Ezüst (Ag) tálca XX. sz eleje, Dianás jelzéssel, T mesterjeggyel. Össz 1060 g 48x35 cm
22013.

260 000 HUF
673,58
742,86
Empire gyertyatartó pár Antik ezüst (Ag) 1818 Bécs Fk mesterjeggyel jelzett össz 778 g 28 cm
22014.

240 000 HUF
621,76
685,71
22015.

240 000 HUF
621,76
685,71
14K fehérarany eljegyzési gyűrű 1 nagy és 18 kisebb gyémánttal (0,18ct és 0,21ct (G,VS)). Jelzett br 2,71 g m:56 tanusítvánnyal
22016.

170 000 HUF
440,41
485,71
Ezüst (Ag) 4 személyes evőeszköz készlet, dekoratív nagy tortakéssel, tálaló villával. Br 1414 g
22017.

140 000 HUF
362,69
400,00
22018.

160 000 HUF
414,51
457,14
Dr. Fettich Nándor (1900-1971): Honfoglalás kori ezüst (Ag.) szasszanida áldozati tál másolata, griff díszítéssel poncolt, kalapált, jelzett, 580 g, 30x22 cm Reprodulálva: Fettich Nándor: Magyar stílus az iparművészetben. Bp., 1947. MNM. / Silver sassanida bowl with gryphon decor modern artist replica made by a famous Hungarian archeologist
22019.

150 000 HUF
388,60
428,57
Ezüst (Ag) kanna, jelzés nélkül, m: 21cm nettó: 677g
22020.

110 000 HUF
284,97
314,29
Ezüst (Ag) art deco, gömbös lábú tálca jelzett, dianás jelzéssel, mesterjegyes, nettó 738 g, d: 33 cm + hozzávaló üvegbetét
22021.

110 000 HUF
284,97
314,29
Ezüst (Ag) art deco, gömbös lábú tálca jelzett, dianás jelzéssel, mesterjegyes 731 g d: 33 cm
22022.

110 000 HUF
284,97
314,29
Ezüst (Ag) tálca, 6 db pohárral, jelzett, gravírozott felirattal, 40×21 cm, nettó: 670 g
22023.

130 000 HUF
336,79
371,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF