33504. 457. Closed Online auction Faleristics: medals, orders, badges
500 HUF
0 HUF
~1970. "KISZ 1919-1957" aranykoszorús jelvény, HM típus, aranyozott, zománcozott (45mm) T:2 zománchiba, kopott aranyozás
Photo of the item taken by : pk