https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 177

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1970. "Külkereskedelmi Törzsgárda" ezüst fokozat, zománcozott fém jelvény igazolvánnyal T:AU
33506.

1970. "Külkereskedelmi Törzsgárda" ezüst fokozat, zománcozott fém jelvény igazolvánnyal T:AU

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
6,74
EUR
,
7,43
USD
Number of bids:
0
~1970-1980. "Munkásőrség" műgyantás, ötéves szolgálati jelvény eredeti tokban T:UNC
33507.

~1970-1980. "Munkásőrség" műgyantás, ötéves szolgálati jelvény eredeti tokban T:UNC

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
~1970. "Szakszervezetek Országos Tanácsa" műgyantás kitüntetése, arany fokozat, szalaggal, szalagsávon miniatűrrel, sérült dísztokban T:AU
33508.

~1970. "Szakszervezetek Országos Tanácsa" műgyantás kitüntetése, arany fokozat, szalaggal, szalagsávon miniatűrrel, sérült dísztokban T:AU

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,07
EUR
,
2,29
USD
Number of bids:
0
~1970-1980. "Viselhető, de már nem adományozható kitüntetések listája" nagyméretű plakáton, képekkel a kitüntetésekről. Sokszorosította a Magyar Néphadsereg Térképészeti Intézete. Használt, de jó állapotban
33509.

~1970-1980. "Viselhető, de már nem adományozható kitüntetések listája" nagyméretű plakáton, képekkel a kitüntetésekről. Sokszorosította a Magyar Néphadsereg Térképészeti Intézete. Használt, de jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,36
EUR
,
11,43
USD
Number of bids:
0
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + 1985. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopottas eredeti tokban T:UNC,XF NMK 712., 599.
33510.

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + 1985. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopottas eredeti tokban T:UNC,XF NMK 712., 599.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,22
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
1
~1970. "Önkéntes rendőri szolgálatért" műgyantás fém kitüntető jelvény (4db, 3xklf: 5 éves, 10 éves és 15 éves szolgálatért) T:UNC,AU
33511.

~1970. "Önkéntes rendőri szolgálatért" műgyantás fém kitüntető jelvény (4db, 3xklf: 5 éves, 10 éves és 15 éves szolgálatért) T:UNC,AU

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
1974. "25 éves a KGST" zománcozott fém jelvény eredeti tokban T:AU
33512.

1974. "25 éves a KGST" zománcozott fém jelvény eredeti tokban T:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
1974. "A Szocialista Kultúráért" zománcozott kitüntető jelvény, eredeti tokban T:AU
33513.

1974. "A Szocialista Kultúráért" zománcozott kitüntető jelvény, eredeti tokban T:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
1975. "Kiváló Társadalmi Munkáért" zománcozott postás kitüntetés igazolással, tokban + 1977. "Magyar Posta 20 éves törzsgárda" műgyantás fém jelvény igazolvánnyal T:AU
33514.

1975. "Kiváló Társadalmi Munkáért" zománcozott postás kitüntetés igazolással, tokban + 1977. "Magyar Posta 20 éves törzsgárda" műgyantás fém jelvény igazolvánnyal T:AU

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
1
1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" bronz kitüntetés fül és mellszalag nélkül T:1- ph NMK 714.
33515.

1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" bronz kitüntetés fül és mellszalag nélkül T:1- ph NMK 714.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,07
EUR
,
2,29
USD
Number of bids:
0
1976. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének I. fokozata" a kitüntetés aranyozott, zománcozott tombak frakklánc miniatűrje (24mm) T:AU,XF patina Hungary 1976. "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 1st Grade" gold-plated, enamelled tombac miniature tail-coat accessorie (24mm) C:AU,XF patina
33516.

1976. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének I. fokozata" a kitüntetés aranyozott, zománcozott tombak frakklánc miniatűrje (24mm) T:AU,XF patina Hungary 1976. "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 1st Grade" gold-plated, enamelled tombac miniature tail-coat accessorie (24mm) C:AU,XF patina

 
The item is not available
Starting price:
70 000 HUF
181,35
EUR
,
200,00
USD
Number of bids:
0
1976. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének IV. fokozata" a kitüntetés aranyozott, zománcozott tombak frakklánc miniatűrje (19mm) T:AU kis zománchiba Hungary 1976. "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 4th Grade" gold-plated, enamelled tombac miniature tail-coat accessorie (19mm) C:AU small enamel error
33517.

1976. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének IV. fokozata" a kitüntetés aranyozott, zománcozott tombak frakklánc miniatűrje (19mm) T:AU kis zománchiba Hungary 1976. "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 4th Grade" gold-plated, enamelled tombac miniature tail-coat accessorie (19mm) C:AU small enamel error

 
The item is not available
Starting price:
70 000 HUF
181,35
EUR
,
200,00
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment