31563.
457. Closed Online auction
Hungarian commemorative medals and plaques
4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
2000. "Magyar Orvosok Millenniumi Világtalálkozója - Budapest, Szeged, Ópusztaszer 2000. augusztus 16-19 / Magyar Egészségügyi Társaság" aranyozott bronz emlékérem. Szign.:Ri (85mm) T:UNC,AU kopott aranyozás