Asszonyi Tamás (1942-) 1979. "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Br plakett peremen "AT" beütéssel, sorszám nélkül, eredeti tokban (514g/100mm) T:1 / Hungary 1979. "Soviet-Hungarian Common Space Flight" commemorative medallion, on the edge with "AT" mark, without numbering, in original case. Sign.: Tamás Asszonyi (514g/10mm) C:UNC
Baranyi Károly (1894-1978) - Szervánszky Jenő (1906-2005) 1942. "Újvidéki Napok - 1942. június 28 - július 5." kétoldalas Al emlékérem (49mm) T:XF patina
Bartos Endre (1930-2006) 1987. "MÉE Baja - Miksa Emanuel / 300 éve szűnt meg Baján a török uralom - IV. Mohamed" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL" bronz emlékérem, adományozva Strommer György számára, eredeti bordó, viseltes tokban (70mm) T:AU,XF ph. / Hungary 1896. "1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL" double-sided bronze commemorative medallion, awarded to György Strommer in original worn, crimson case (70mm) C:AU,XF edge error
HP 752.
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki Ezredéves Országos Kiállitás / Kiállítási Érem az Érdem Jutalmául" bronz emlékérem, adományozva a budapesti Naschitz-féle Felsőbb Leányiskola számára (70mm) T:AU
Hungary 1896. "Millennium National Exhibition in the year 1896 / Exhibition Medal as a Reward of Merit" double-sided bronze commemorative medal, donated to the High School for Girls of Naschitz in Budapest. Sign: Fülöp Beck Ö. (70mm) C:AU
HP 752.
Berán Lajos (1882-1943) 1910. "z. Fenyvessy Adolf / A Magyar Gyorsíró Társaság emléke a Stolze Fenyvessy-féle magyar gyorsírás megalapításának ötvenedik évfordulójára 1860-1910" kétoldalas bronz plakett, peremen gyártói jel és "XXVI" számozás (91x65mm) T:AU kis ph. / Hungary 1910. "z. Fenyvessy Adolf / A Magyar Gyorsíró Társaság emléke a Stolze Fenyvessy-féle magyar gyorsírás megalapításának ötvenedik évfordulójára 1860-1910" double-sided bronze plaque with maker's mark and "XXVI" number on edge (91x65mm) C:AU small edge erro
Berán Lajos (1882-1943) 1922. "A Bethlen Kollégium 300 éves fennállásának emlékére / Ha Isten velünk - kicsoda ellenünk" bronz emlékérem, peremén "Ludvig E Budapest" gyártói jelzéssel (48mm) T:AU patina
HP-1308
Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából kiadott emlékérem nagyalakú, 2 darabból álló gipszmintája (2xklf) (105mm) T:XF a gipsz a perem körül pár helyen sérült
Bogár Lívia (1957-) 1984. "15 éves a Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely" jelzett Ag emlékérem (3,59g/0.800/15mm) T:BU kis patina
Adamo KE35