Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 422

Lebó Ferenc (1960-) 1994. "MÉE XXIV. Vándorgyűlése Budapest / Kossuth Lajos halálának 100. évfordulójára" Ag és bronz emlékérem pár (35,93g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) kis patina Adamo BP41
31362.

9 500 HUF
24,61
27,14
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "MKB (Magyar Külkereskedelmi Bank) Rt." jelzett Ag emlékérem kapszulában, tájékoztatóval, dísztokban (31,24g/0.999/42,5mm) T:PP
31363.

8 000 HUF
20,73
22,86
Lebó Ferenc (1960-) 2000. "MKB - Boldog Millenniumot / Búcsú a '900-as évektől" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,37g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat, kis fo.
31364.

8 000 HUF
20,73
22,86
Lebó Ferenc (1960-) 2001. "MÉE - 1000 éves a magyar pénzverés / 100 éves a magyar Numizmatikai Társulat" Ag és bronz emlékérem pár (33,84g/0,925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) kis patina
31365.

14 000 HUF
36,27
40,00
Lebó Ferenc (1960-) 2002. "MKB - Első Magyar Bank" jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (31,21g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
31366.

10 000 HUF
25,91
28,57
Lebó Ferenc (1960-) "Széchenyi István Egyetem" bronz emlékérem dísztokban (42,5mm) T:UNC
31367.

2 000 HUF
5,18
5,71
Lebó Ferenc (1960-) DN "Szent László kegyhelye, Győr / Győr barátainak köre Budapesten - alapítva 1987" kétoldalas, nagyméretű bronz emlékplakett dísztokban (128mm) T:UNC akasztónyom a peremen /  Hungary ND "Szent László kegyhelye, Győr / Győr barátainak köre Budapesten - alapítva 1987" two-sided, large bronze commemorative plaque in a decorative case. Sign.: Ferenc Lebó (128mm) C:UNC hanger mark on the edge
31368.

14 000 HUF
36,27
40,00
Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Ag és bronz emlékérem pár (25,36g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP7
31369.

8 500 HUF
22,02
24,29
Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "REX MADAGASCARUM MAURITIUS BENYOVSKY 1776-1786 / MÉE 1986" Benyovszky Móric bronz emlékérem (34,25g/0.800/42,5mm) T:AU felületi karc Adamo BP19
31370.

9 000 HUF
23,32
25,71
Ligeti Erika (1934-) "Qualitás Galéria" bronz plakett (48x48mm) T:AU
31371.

5 000 HUF
12,95
14,29
31372.

16 000 HUF
41,45
45,71
Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Budapest 1873-1973" egyoldalas, öntött bronz plakett dísztokban (78x101mm) T:UNC
31373.

3 000 HUF
7,77
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF