Somorjai László (1949-) 1977. "Sopron" bronz emlékérem Sopron szabad királyi várossá tételének 700. évfordulójára, eredeti sérült, plombált ÁPV plasztiktokban (32mm) T:UNC
Somorjai László (1949-) 1977. "Sopron" ezüstpatinázott bronz emlékérem Sopron szabad királyi várossá tételének 700. évfordulójára (32mm) + DN "Székesfehérvár" ezüstpatinázott bronz emlékérem (32mm) T:AU,XF ph.
Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,06g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU patina
Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" Ag és bronz emlékérem pár (41,98g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo ZE3
Szabolcs Péter (1942-) 1998. "MÉE XXVIII. Vándorgyűlése Zalaegerszeg / Kölcsey Ferenc" Ag és bronz emlékérem pár (33,88g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" aranyozott és bronz emlékérem pár (42,5mm) T:UNC,AU
Adamo SH1
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,56g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU
Adamo SH1