1867. "I. Ferenc József budai koronázására" ezüstözött fém koronázási zseton, "EMLÉK PÉNZ - DENK MÜNZE" peremirattal. "A Buda Pesti Koronázás 1867 június 8-án / Éljen a Haza és az Alkotmány" (32mm) T:XF,VF peremhiba
Hungary 1867. "Coronation medal" silver plated commemorative medallion of the coronation of Franz Joseph I (32mm) C:XF,VF edge errors
1848-DN. "Kossuth Lajos" 3xklf kétoldalas bronz emlékérem, közte Amerikai Egyesült Államok DN "Louis Kossuth, the Washintgon of Hungary" kétoldalas bronz emlékérem T:XF,VF patina
1869. "Emlékérem az Országos Lelencház alapítására" ezüstözött bronz emlékérem. "AZ EMBERISÉG ÜDVE LEGYEN VELÜNK. 1869 / EMLÉK AZ ORSZÁGOS LELENCZ HÁZRA - CZÉLJA ELHAGYATOTT GYERMEKEK MEG MENTÉSE ÉS AZ ERÉNY JAVÁRA VALÓ FENNTARTÁSA" (31mm) T:AU apró ph, az ezüstözés lekopott
1879. "DEÁK FERENCZ ÁLT. JÓTÉKONY S' EGYLET ZÁSZLÓAVATÁSI EMLÉKÉRME / GRÓF ZICHY JENŐ TISZT. ELNÖK S' ZICHY JENŐ GRÓFNÉ ZÁSZLÓANYA 1879. NOVBR. 23." aranyozott bronz emlékmedál füllel (32,5mm) T:AU,XF ph
1885. "Az 1885-ös Budapesti Országos Kiállítás emlékérme / Rudolf trónörökös a kiállítás védnöke" kétoldalas bronz emlékérem, "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (38mm) T:VF,F durva ph., lyukasztva