4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
1908. "Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés sérült, nem eredeti mellszalagon T:VF lekopott aranyozás, patina Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross" gilt bronze decoration with demaged, not original ribbon C:VF patina, worn gilt