24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
Bulgária 1908. "Polgári Érdemrend Parancsnoki Kereszt" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés mellszalag nélkül, erősen sérült, hiányos, részben javított állapotban (63x95mm) T:F Bulgaria 1908. "Order of Civil Merit Commander's Cross" enamelled, gilt metal decoration without ribbon, in badly damaged, incomplete, partially repaired condition (63x95mm) C:F