Military

Number of items: 132

Lengyelország ~1980. "A Lengyel Néphadsereg / Lenino 1943. X. 12-13." bronz emlékérem. Szign.:AN (69mm) T:AU Poland ~1980. "Ludowe Wojsko Polskie / Lenino 12-13. X. 1943." bronze commemorative medallion. Sign.:AN (69mm) C:AU
33386.

2 000 HUF
5,18
5,71
Nagy-Britannia ~1918-1952. "RAF (Királyi Légierő)" fém sapka jelvény (44x39mm) T:XF oxidáció Great Britain ~1918-1952. "RAF (Royali Air Force)" metal cap badge (44x39mm) C:XF oxidation
33387.

9 000 HUF
23,32
25,71
Nagy-Britannia ~1945. "1939-1945 Csillag" + "Atlanti Csillag" + "Védelmi érem" + "Háborús Érem 1939-1945" Cu-Zn és Cu-Ni kitüntetések együtt felfüggesztve, miniatűrökkel T:AU patina, az Atlanti Csillag szalagján a hadszintért jelző sáv varrása elengedett! Great-Britain ~1945. "1939-1945 Star" + "Atlantic Star" + "Defence Medal" + "War Medal 1939-1945" Cu-Zn és Cu-Ni decorations with ribbon and miniatures C:AU patina, on the Atlantic Star's ribbon the sewing of the bar is loose!
33388.

24 000 HUF
62,18
68,57
Nagy-Britannia DN "Királyi Haditengerészet" részben zománcozott bronz jelvény (25x37mm) T:XF United Kingdom ND "Royal Navy" partially enamelled bronze badge (25x37mm) C:XF
33389.

3 000 HUF
7,77
8,57
Német Birodalom 1914. "Vaskereszt 2. osztály" kitüntetés mellszalagon, a karikán "WS (Wagner & Sohn)" gyártói jelzéssel T:XF oxidáció, viseltes szalag German Empire 1914. "Iron Cross 2nd Class" decoration on ribbon with "WS (Wagner & Sohn)" maker's mark on the ring C:XF oxidation, worn ribbon
33390.

38 000 HUF
98,45
108,57
Német Birodalom ~1914-1915. A Vaskereszt kitüntetés mintájára készült zománcozott bronz patrióta kitűző (14x14mm) T:XF patina German Empire ~1914-1915. Enamelled bronze patriot pin modelled after the Iron Cross award (14x14mm) C:XF patina
33391.

10 000 HUF
25,91
28,57
Német Birodalom ~1914-1915. A Vaskereszt kitüntetés mintájára készült zománcozott bronz patrióta jelvény (19x19mm) T:XF zománchiba German Empire ~1914-1915. Enamelled bronze patriot badge modelled after the Iron Cross award (19x19mm) C:XF enamel error
33392.

10 000 HUF
25,91
28,57
Német Birodalom ~1914-1915. A Vaskereszt kitüntetés mintájára készült zománcozott bronz patrióta kitűző (60x11mm) T:XF zománchiba German Empire ~1914-1915. Enamelled bronze patriot pin modelled after the Iron Cross award (60x11mm) C:XF enamel error
33393.

10 000 HUF
25,91
28,57
Német Birodalom ~1914-1915. A Vaskereszt kitüntetés mintájára készült zománcozott bronz patrióta jelvény (14x14mm) T:XF kis zománchiba, patina German Empire ~1914-1915. Enamelled bronze patriot badge modelled after the Iron Cross award (14x14mm) C:XF small enamel error, patina
33394.

10 000 HUF
25,91
28,57
Német Birodalom ~1915. "Gott Strafe England (Isten, büntesd meg Angliát)" zománcozott bronz patrióta jelvény (25mm) T:XF patina, helyenként kopott zománcozás Germany ~1915. "Gott Strafe England" enamelled bronze patriotic badge (25mm) C:XF patina, slightly worn enamel
33395.

20 000 HUF
51,81
57,14
Németország / Weimari Köztársaság 1921. "Német Háborús Emlékérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU  Germany / Weimar Republic 1921. "Deutsche Ehrendenkmünze des Weltkriegs" gilt bronze decoration without ribbon C:AU
33396.

3 000 HUF
7,77
8,57
NSZK ~1960-1970. "Német Légierő" aranyozott fém emlékplakett, sarkainál apró lyukakkal az akasztást segítendő (129x102mm) T:AU FRG ~1960-1970. "Deutsche Luftwaffe" gilt metal commemorative plaque with small holes in the corners for hanging (129x102mm) C:AU
33397.

2 800 HUF
7,25
8,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF