Németország 1994. "Német Hadisírok Bizottsága / Theodor Heuss" kétoldalas bronz emlékérem (83mm) T:XF szennyeződés
Germany 1994. "Volksbund Deutsche Kriegsgräberfürsorge (German War Graves Commission) / Theodor Heuss" double sided bronze medallion (83mm) C:XF dirt
Németország DN "Birodalmi Harcosok Kyffhäuser Szövetsége" zománcozott jelvény hátoldalán "Ges.Gesch (törv. véd.)" jelzéssel T:UNC
Germany ND "Kyffhäuser / Reichskriegerbund" enamelled pin with "Ges.Gesch (protected by law)" on the back C:UNC
Szerbia 1865-1903. "Takovo-rend I. osztály Nagykeresztjének Csillaga" részben zománcozott kitüntetés, függőleges tűvel, osztrák kivitel "G.A. SCHEID AA WIEN" gyártói jelzés a tűn (99x92mm/82,85g) T:AU
Serbia 1865-1903. Order of Takovo 1st Class - Grand Cross Star
Szovjetunió ~1940-1950. Szovjet aranyozott, zománcozott bronz egyetemi jelvény csavaros hátlappal T:AU
Soviet Union ~1940-1950. Gilt, enamelled bronze university badge with screw back C:AU
Szovjetunió ~1960-1970. "Szovjet Gárda jelvény" aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal (48x36mm) T:AU Soviet Union ~1960-1970. "Badge of the Soviet Guards" gilt, enamelled metal badge with screw back (48x36mm) C:AU
Szovjetunió 1979. "A Fegyveres Testvériség Erősítéséért" fém kitüntetés mellszalagon T:AU
Soviet Union 1979. "For Strengthening of Brotherhood in Arms" metal medal on ribbon T:AU
Szovjetunió DN 27db (15xklf) jelvényből álló tétel, főleg a II. világháborúban aratott győzelem témájában T:UNC,AU
Soviet Union ND 27pcs (15xdiff) badge lot, mainly on the topic of victory in World War II C:UNC,AU
3db-os rossz állapotú kitüntetés tétel, benne Felvidéki Emlékérem, Erdélyi részek felszabadulásának emlékére, Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) T:F,VG
4db-os, nagyrészt militária témájú tétel, közte ~1914-1918. "FJI (Ferenc József Gyalogság)" fém sapkarózsa (30mm) + DN magyar címert ábrázoló bronz jelvény (48x45mm) + hadiszalag szalagsávja + háborús emlékérem szalagsávja T:XF-F sérült, foltos szalag, a sapkarózsa egyik rögzítőpántja letört