1908. "Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés kopott, nem eredeti mellszalagon T:XF,VF lekopott aranyozás Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross" gilt bronze decoration with worn, not original ribbon C:XF,VF patina, worn gilt
1908. "Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés sérült, nem eredeti mellszalagon T:VF lekopott aranyozás, patina
Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross" gilt bronze decoration with demaged, not original ribbon C:VF patina, worn gilt
1911-1918. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel III. osztálya" bronz kitüntetés mellszalagon T:XF
Hungary 1911-1918. "Military Service Medal 3nd class" bronze decoration with ribbon C:XF
NMK 155.
1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" zománcozott Ag kitüntetés, fémjel a fülben, eredeti mellszalagon T:AU patina Hungary 1914. "Red Cross, Silver Medal of Honour with a war decoration" enamelled Ag decoration with hallmark in the ear, with original ribbon C:AU patina NMK 285.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag és fül nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF patina Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon and ear. Sign.: Tautenhayn C:XF patina NMK 137.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF patina
Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.:Tautenhayn C:XF patina
NMK 137.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés, kopott mellszalagon szignó nélkül T:XF
Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration, on worn ribbon, without signature C:XF NMK 137.
1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalaggal T:AU,XF kis zománchiba /
Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class" hallmarked, enamelled Ag decoration with ribbon C:AU,XF small enamell error
NMK 282.
1914-1918. "5. M.K.H.GY.E (Magyar Királyi Honvéd Gyalogezred)" zománcozott jelvény, hátlapon "ARKANZAS VÁCI UTCA BUDAPEST VÉDVE" gyártói jelzéssel (31x28mm) T:AU
Hungary 1914-1918. "1. M.K.H.GY.E. "'5th Royal Hungarian Infantry Regiment" enamelled badge, with "ARKANZAS VÁCI UTCA BUDAPEST VÉDVE" maker's mark on the reverse (31x28mm) C:AU
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Az 1914 hadiév emlékére" bronz emlékérem füllel (23mm) T:AU,XF
Austro-Hungarian Monarchy 1914. "In memory of the 1914 war year" bronze commemorative medallion with ear (23mm) C:AU,XF