Foittin Nándor 1914-1915. "A Központi Hatalmak győzelme az Antant felett" bronz emlékplakett házi készítésű kitámasztóval ellátott hátlapra erősítve, Szign.:HT. Felül a Központi Hatalmakat jelképező II. Vilmos és I. Ferenc József, középen "1914 Viribus Unitis" felirat, alul az Antant országai. (220x170mm) T:1-
Austro-Hungarian monarchy 1914-1918 "Victory of the Central Powers over Antant" bronze commemorative plaque mounted on homemade verso and support, Sign.: HT. At the top: Wilhelm II. and Franz Joseph I. represent the Central Powers, middle: "1914 Viribus Unitis" inscription, bottom: countries of the Antant. (220x170mm) C:Au
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "I. Hadsereg - Karácsony a fronton 1914" bronz jelvény, "GUSTAV GURSCHNER" gyártói jelzéssel (40x26mm) T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1914. "I. Armee - Weihnachten im Felden 1914" bronze badge, with "GUSTAV GURSCHNER" maker's mark (40x26mm) C:AU
Osztrák-Magyar Monarchia ~1915. "A Nemzeti Áldozatkészség Szobra" zománcozott bronz kitűző, hátoldalán felirat nélkül (18x10mm) T:AU
Austro-Hungarian Monarchy ~1915. "Statue of the National Generosity" enamelled bronze pin without inscription on the back (18x10mm) C:AU
~1916. Ferenc József-rend lovagkeresztjének aranyozott, zománcozott, bronz gomblyuk jelvénye, hátoldalán "Morzsányi Budapest Eskü út 5" gyártói jelzéssel (17x9mm) T:XF zománchiba /
Austro-Hungarian Monarchy ~1916. Gilt, enamelled bronze buttonhole badge of the Order of Franz Joseph, Knight's Cross with "Morzsányi Budapest Eskü út 5" makers mark on the edge (17x9mm) C:XF enamel error
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "3. karácsony a fronton" festett Zn kitűző hátoldalán "K.U.K. KRIEGSFÜRSORGEAMT" felirattal és "WINTER & ADLER A G WIEN" gyártói jelzéssel (25x38mm) T:VF kopott festés Austro-Hungarian Monarchy 1916. "3. WEIHNACHTEN IM FELDE (3rd Christmas on the Battlefield)" painted Zn badge with "K.U.K. KRIEGSFÜRSORGEAMT" inscription and "WINTER & ADLER A G WIEN" makers mark on the back (25x38mm) C:VF worn painting
1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:XF zománchiba Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ear, in original case C:XF enamel error NMK 175.