Military

Number of items: 132

1916. "A Polgári Hadi Érdemkereszt IV. osztálya" bronz kitüntetés "BBA" és "WZ" gyártói jelzések a hátlapon T:AU  Hungary 1916. "War Cross for Civil Merit, 4th Class" gold plated bronze decoration with "BBA" and "WZ" maker's mark on the reverse C:AU  NMK.: 291.
33314.

60 000 HUF
155,44
171,43
1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF oxidáció, kissé sérült szalag Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with original ribbon C:XF oxidation, slightly worn ribbon NMK 295.
33315.

6 000 HUF
15,54
17,14
1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti "V. Mayers Söhne" adományozói tokban T:AU viselésből eredő kis zománchibákkal / Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ring, in original "V. Mayers Söhe" case C:AU with small enamel errors caused by wearing  NMK 175.
33316.

120 000 HUF
310,88
342,86
33317.

20 000 HUF
51,81
57,14
1917. "Károly Ezüst Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" ezüstözött bronz kitüntetés női csokorszalagon, pótolt kontraszemmel T:VF ezüstözés lekopott Hungary 1917. "Silver Militarty Order of Merit on wartime ribbon" silver plated bronze decoration on women's ribbon, suspension ring is changed C:VF worn silver plating NMK.: 323
33318.

20 000 HUF
51,81
57,14
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya " ezüstözött, öntött bronz kitüntetés modern mellszalagon (viseleti példány). Szign.: Kautsch T:XF Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" silver plated, cast bronze decoration with modern ribbon (replacement piece). Sign.: Kautsch C:XF NMK 302.
33319.

13 000 HUF
33,68
37,14
33320.

30 000 HUF
77,72
85,71
Osztrák-Magyar Monarchia ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" felvarrható Zn sapkajelvény (65x37mm) T:1- patina  Austro-Hungarian Monarchy ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" sew-on Zn cap badge (65x37mm) C:AU patina
33321.

8 000 HUF
20,73
22,86
1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés peremen "Bronz" jelzéssel, mellszalagon T:AU,XF az aranyozás pár helyen megkopott, kis karc Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated bronze decoration with "Bronz" hallmark on the edge, with ribbon C:AU,XF slightly worn gilt, small scratch NMK 392.
33322.

20 000 HUF
51,81
57,14
1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés peremén "Bronz" jelzéssel, mellszalagon T:AU kissé kopott aranyozás  Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated bronze decoration with "Bronz" hallmark on the edge, with ribbon C:AU slightly worn gilding NMK 392.
33323.

28 000 HUF
72,54
80,00
1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés, fémjel nélkül, modern mellszalaggal T:AU,XF / Hungary 1939. "Bronze Medal for Bravery" bronze decoration with modern ribbon C:AU,XF NMK 439.
33324.

34 000 HUF
88,08
97,14
33325.

190 000 HUF
492,23
542,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF