1916. "A Polgári Hadi Érdemkereszt IV. osztálya" bronz kitüntetés "BBA" és "WZ" gyártói jelzések a hátlapon T:AU
Hungary 1916. "War Cross for Civil Merit, 4th Class" gold plated bronze decoration with "BBA" and "WZ" maker's mark on the reverse C:AU
NMK.: 291.
1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti "V. Mayers Söhne" adományozói tokban T:AU viselésből eredő kis zománchibákkal / Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ring, in original "V. Mayers Söhe" case C:AU with small enamel errors caused by wearing
NMK 175.
1917. "Károly Ezüst Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" ezüstözött bronz kitüntetés női csokorszalagon, pótolt kontraszemmel T:VF ezüstözés lekopott Hungary 1917. "Silver Militarty Order of Merit on wartime ribbon" silver plated bronze decoration on women's ribbon, suspension ring is changed C:VF worn silver plating NMK.: 323
1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés peremen "Bronz" jelzéssel, mellszalagon T:AU,XF az aranyozás pár helyen megkopott, kis karc
Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated bronze decoration with "Bronz" hallmark on the edge, with ribbon C:AU,XF slightly worn gilt, small scratch
NMK 392.
1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés, fémjel nélkül, modern mellszalaggal T:AU,XF / Hungary 1939. "Bronze Medal for Bravery" bronze decoration with modern ribbon C:AU,XF NMK 439.
1939. "A Magyar Érdemrend tisztikeresztje hadiékítménnyel és kardokkal" zománcozott, aranyozott kitüntetés osztrák fémjellel (0.800) és "CFR (C.F. Rothe & Neffe Wien)" gyártói jelzéssel, függőleges tűvel T:1- kis zománchiba
Hungary 1939. "Hungarian Order of Merit, Officer's Cross with a war decoration and swords" enamelled, gilt decoration with Austrian hallmark (0.800) and with "CFR (C.F. Rothe & Neffe Wien)" makers mark, with vertical pin C:AU small enamel error
NMK 379.