Bognár György (1944- ) 1998. "Vezérünk a bátorság, kisérőnk a szerencse / Magyar Légierő 1938-1998 Hungarian Air Force" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
"A Magyar Királyság kitüntetései 1920-1945" nagyméretű plakáton, képekkel a kitüntetésekről, paszpartuzva, dekoratív, fahatású műanyag keretben, üvegezve. A Hadimúzeum Alapítvány által készített másolat, a Hadtörténeti Múzeumban őrzött eredeti plakátról. Jó állapotban
Amerikai Egyesült Államok 1942. "Amerikai Hadjárat Érem / 1941-1945 Amerikai Egyesült Államok" bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval (32mm) T:XF
USA 1942. "American Campaign Medal / 1941-1945. United States of America" bronze medal on ribbon, with service ribbon (32mm) C:XF
Amerikai Egyesült Államok ~2000. "Az Egyesült Államok Európai Parancsnoksága" kétoldalas bronz emlékérem (38mm) T:UNC
USA ~2000. "Headquarters - United States European Command" double-sided bronze medallion (38mm) C:UNC
Amerikai Egyesült Államok ~1997. "United States Army Europe - National Support Element - Operation Joint Guard - For Excellence" részben aranyozott, részben festett bronz emlékérem (51mm) T:AU