Numismatics lots from low starting prices Number of items: 161
3059438
30119
457
Numismatics lots from low starting prices
Numismatics
Lapis András (1942-) 1988. "Telcs Ede / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bajai Csoportja" Ag emlékérem (35,47g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
1 000 HUF
3059374
30120
457
Numismatics
Lebó Ferenc (1960-) 1998. "Báró Pálffy Miklós - A győri vár visszafoglalásának 400. évfordulójára / 40 éves a Győri Éremgyűjtők Egyesülete" Ag emlékérem (46,61g/0.925/42,5mm) T:AU (PP)
1 000 HUF
3059475
30121
457
Numismatics
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Győr Kultúrájáért Alapítvány 1992" Ag peremen "SZG" jelzéssel (36,15g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
1 000 HUF
3059595
30123
457
Numismatics
Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Ag emlékérem (25,22g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo BP7
1 000 HUF
3059615
30124
457
Numismatics
Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Ag emlékérem (25,51g/0.800/42,5mm) T:UNC Adamo JB1
1 000 HUF
3059794
30125
457
Numismatics
Nagy Lajos (1949-) 1987. "MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 - V. Ferdinánd" Ag emlékérem (36,10g/0.835/42,5mm) T:AU patina Adamo NH9
1 000 HUF
3059910
30126
457
Numismatics
Pedery-Hunt Dóra (1913-2008) 1976. "II. Rákóczi Ferenc Bújdosó Fejedelmünk - 1676-1976 / Cum Deo Pro Patria Et Libertate" bronz emlékérem (57mm) T:AU Hungary / Kanada 1976. "The Rákóczi Medal" bronze commemorative medallion Sign.: Dóra Pedery-Hunt (57mm) C:AU
1 000 HUF
3059455
30127
457
Numismatics
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1988. "MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom)" jelzett Ag emlékérem (25,14g/0.800/42,5mm) T:UNC
1 000 HUF
3060804
30128
457
Numismatics
Reményi József (1887-1977) ~1960. "Széchényi Ferenc emlékérem" bronz jutalom emlékérem. "Franciscus Széchenyi collationis nummorum publicae in Hungaria conditor MDCCCII / Sodalitas archaeologorum historicorum artium et numismaticorum hungarorum sectio numismatica MCMI" (63mm) T:AU
1 000 HUF
3059745
30130
457
Numismatics
Rékassy Levente (1943-) / Vadász György (1924-1997) 1981. "450 éves a Pápai Református Kollégium" jelzett Ag emlékérem (34,96g/0.640/42mm) T:UNC
1 000 HUF
3059467
30131
457
Numismatics
Szabó Imrefia Béla (1952- ) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós - Jószási Purgly Magdolna / Hazatértek! Kenderes" Ag emlékérem. Szign.: SzB (35,98g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
1 000 HUF
3059586
30132
457
Numismatics
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Ag emlékérem (34,75g/0.640/42,5mm) T:AU Adamo SH1
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035