Numismatics lots from low starting prices

Number of items: 161

Lapis András (1942-) 1988. "Telcs Ede / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bajai Csoportja" Ag emlékérem (35,47g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
30119.

1 000 HUF
2,59
2,86
Lebó Ferenc (1960-) 1998. "Báró Pálffy Miklós - A győri vár visszafoglalásának 400. évfordulójára / 40 éves a Győri Éremgyűjtők Egyesülete" Ag emlékérem (46,61g/0.925/42,5mm) T:AU (PP)
30120.

1 000 HUF
2,59
2,86
17
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Győr Kultúrájáért Alapítvány 1992" Ag peremen "SZG" jelzéssel (36,15g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
30121.

1 000 HUF
2,59
2,86
18
Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Ag emlékérem (25,22g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo BP7
30123.

1 000 HUF
2,59
2,86
10
Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Ag emlékérem (25,51g/0.800/42,5mm) T:UNC Adamo JB1
30124.

1 000 HUF
2,59
2,86
11
Nagy Lajos (1949-) 1987. "MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 - V. Ferdinánd" Ag emlékérem (36,10g/0.835/42,5mm) T:AU patina Adamo NH9
30125.

1 000 HUF
2,59
2,86
Pedery-Hunt Dóra (1913-2008) 1976. "II. Rákóczi Ferenc Bújdosó Fejedelmünk - 1676-1976 / Cum Deo Pro Patria Et Libertate" bronz emlékérem (57mm) T:AU Hungary / Kanada 1976. "The Rákóczi Medal" bronze commemorative medallion Sign.: Dóra Pedery-Hunt (57mm) C:AU
30126.

1 000 HUF
2,59
2,86
21
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1988. "MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom)" jelzett Ag emlékérem (25,14g/0.800/42,5mm) T:UNC
30127.

1 000 HUF
2,59
2,86
Reményi József (1887-1977) ~1960. "Széchényi Ferenc emlékérem" bronz jutalom emlékérem. "Franciscus Széchenyi collationis nummorum publicae in Hungaria conditor MDCCCII / Sodalitas archaeologorum historicorum artium et numismaticorum hungarorum sectio numismatica MCMI" (63mm) T:AU
30128.

1 000 HUF
2,59
2,86
26
Rékassy Levente (1943-) / Vadász György (1924-1997) 1981. "450 éves a Pápai Református Kollégium" jelzett Ag emlékérem (34,96g/0.640/42mm) T:UNC
30130.

1 000 HUF
2,59
2,86
15
Szabó Imrefia Béla (1952- ) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós - Jószási Purgly Magdolna / Hazatértek! Kenderes" Ag emlékérem. Szign.: SzB (35,98g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
30131.

1 000 HUF
2,59
2,86
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Ag emlékérem (34,75g/0.640/42,5mm) T:AU Adamo SH1
30132.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF