Numismatics lots from low starting prices

Number of items: 161

1860. "Széchenyi István - 1860 április 8-án" kétoldalas Sn halotti emlékérem (29mm) T:XF patina, ph. (fülnyom?)
30146.

1 000 HUF
2,59
2,86

1867. "Érem I. Ferenc József budai koronázására" ezüstözött bronz emlékérem "A BUDA PESTI KORONÁZÁS EMLÉKÜL 1867 JUNIUS 8 ÁN / EMLÉKÜL AZ 1865. ÉVI ORSZÁG GYÜLÉS MEGNYITÁSÁRA PESTEN - ORSZÁG HÁZ" (38mm) T:XF
30147.

1 000 HUF
2,59
2,86
16

1896. "Magyarország ezeréves fennállásának emlékére" 4xklf kétoldalas bronz emlékérem T:AU,XF patina
30148.

1 000 HUF
2,59
2,86
22

1896. "Magyarország ezeréves fennállásának és ős Budavára emlékékre 1896 / 1687" kétoldalas bronz emlékérem (2xklf: egyik 30mm fül nélkül, másik 29mm füllel) T:AU patina
30149.

1 000 HUF
2,59
2,86

1896. "Hazádnak rendületlenül légy híve, o magyar / Nézz Árpádra, magyar, ki hazát állita nemednek" bronz emlékérem (45mm) T:UNC,AU patina Hungary 1896. "1000th anniversary of Hungary" double-sided bronze medallion (45mm) C:UNC,AU patina
30150.

1 000 HUF
2,59
2,86
36

1896. "Magyarország ezer éves fennállásának emlékére - 896 / Isten áldd meg a magyart! - 1896" kétoldalas bronz emlékérem modern tokban (80mm) T:UNC,AU patina Hungary 1896. "1000th anniversary of Hungary - 896 / God, bless the Hungarians! - 1896" double sided bronze medallion in modern case (80mm) C:UNC,AU patina
30151.

1 000 HUF
2,59
2,86
27

1906. "Pro libertate / II. Rákóczi Ferencz temetésének emlékére - Kassa 1906.X.29." Ag emlékérem (10,60g/30mm) T:VF,F
30153.

1 000 HUF
2,59
2,86
18

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "I. Ferenc József halálára" ezüstözött bronz emlékérem. Szign.: Weinberger (65mm/109,26g) T:VF Austro-Hungarian Monarchy 1916. "On the death of Emperor Franz Joseph I" silver plated bronze commemoratie medallion. Sign.: Weinberger (65mm/109,26g) C:VF
30154.

1 000 HUF
2,59
2,86
21

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József 1914-15 / Bízom népemben, s ügyünk igazságában" bronz emlékérem, zománcozott gyűrűben, fehér! zománc. Szign.: Rudolf Neuberger (1861-1916) (101,97g/65mm) T:XF apró zománchibák / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph I" bronze commemorative medallion in enamelled ring, white! enamel. Sign.: Rudolf Neuberger (1861-1916) (101,97g/65mm) C:XF small enamel errors
30155.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József 1914-15 / Bízom népemben, s ügyünk igazságában" bronz emlékérem, zománcozott gyűrűben, fehér! zománc. Szign.: Rudolf Neuberger (1861-1916) (101,97g/65mm) T:XF apró zománchibák / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph I" bronze commemorative medallion in enamelled ring, white! enamel. Sign.: Rudolf Neuberger (1861-1916) (101,97g/65mm) C:XF small ...

1 000 HUF
2,59
2,86

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "IV. Károly / 1916. December 30" koronázási bronz emlékérem fehéren zománcozott Fe gyűrűben. Szign.: Katusch H. (89,14g/65mm) T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1917. "Charles IV / 30 December 1916" bronze commemorative coronaton medallion in white enamelled Fe ring. Sign.: Kautsch H. (89,14g/65mm) C:AU
30156.

1 000 HUF
2,59
2,86
27

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "Zita / 1916. December 30" koronázási bronz emlékérem fehéren zománcozott Fe gyűrűben. Szign.: Katusch H. (92,71g/65mm) T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1917. "Zita / 30 December 1916" bronze commemorative coronaton medallion in white enamelled Fe ring. Sign.: Kautsch H. (92,71g/65mm) C:AU
30157.

1 000 HUF
2,59
2,86
25

1966. "A Magyar Forradalom Tizedik Évfordulójára 1956-1966 / A Magyar Bizottság Felhatalmazásából - ESSAI" Ag próbaveret emlékérem, peremén sorszámozott "187"(22,75g/38mm) T:AU (PP) / Hungary 1966. "Commemorating the tenth Anniversary of the Hungarian Revolution 1956-1966 / Authorized by the Hungarian Committe - ESSAI" Ag trial commemorative medal, numbered on edge '187" (22,75g/38mm) C:AU (PP)
30159.

1 000 HUF
2,59
2,86
39

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF