Ausztria 1914. "VI. Károly német-római császár 1738-as 40 Dukátos Szent György érmének hivatalos utánverete" bronz emlékérem "HMA (Hauptmünzamt) 1914" gyártói jelzéssel (75,93g/60mm) T:UNC,AU Austria 1914. "Official restrike of 40 Ducat St. George medal of Charles VI Holy Roman Empreror from 1738" bronze commemorative medallion with maker's mark "HMA (Hauptmünzamt) 1914". "S GEORGIUS EQVITUM PATRO...
Ausztria 1914. "VI. Károly német-római császár 1738-as 40 Dukátos Szent György érmének hivatalos utánverete" bronz emlékérem "HMA (Hauptmünzamt) 1914" gyártói jelzéssel (60mm) T:UNC Austria 1914. "Official restrike of 40 Ducat St. George medal of Charles VI Holy Roman Empreror from 1738" bronze commemorative medallion with maker's mark "HMA (Hauptmünzamt) 1914". "S GEORGIUS EQVITUM PATRONUS / IN T...
Olaszország DN "Andrea Gritti" kétoldalas, öntött, peremén jelzett és sorszámozott modern Ag emlékérem a 16. századi bronz emlékérem alapján, "Hotel Gritti Palace" dísztokban (39,65g/0.925/41mm) T:AU Italy ND "OPT(ime) DE PATRIA MERITO - GRAT[ia] CIV[ium] / ANDREAE GRITO PROCVR[atori] D[ivi] MARCI IOF" double sided, cast, modern Ag medallion based on the 16th century bronze medal, hallmarked and n...