31647.
457. Closed Online auction
Sports awards and sports commemorative medals
8 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1933. "Országos Magyar Lövész Szövetség 1871" aranyozott, jelzetlen Ag emlékplakett, hátoldalán "Országos Céllövő Bajnokság Budapest 1933. X. 4-8" gravírozással és "BERÁN N." gyártói jelzéssel (86,97g/50x70mm) T:AU,XF patina, kopott aranyozás, ph