Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "DR SPRINGER FERENC EMLÉKÉRE - FERENC VÁROSI TORNA CLVB" kétoldalas bronz emlékérem (58mm) T:XF patina, ph, karcok
HP 1411.
Berán Lajos (1882-1943.) 1928. "MAGYAR ATHLETIKAI CLUB MOTORSPORT OSZTÁLY / Jánoshegy 1928.IX.30." motorsport aranyozott bronz emlékplakett (54x72mm) T:XF
Berán Lajos (1882-1943) 1931. "Országos Testnevelési Tanács - III. Szakbizottság" bronz díjérem mellszalagon (44mm) + Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al emlékérem kapszulában (32mm) + Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix" Cu-Ni emlékérem (32mm) T:AU,PP,AU
Berán Lajos (1882-1943) 1933. "Országos Magyar Lövész Szövetség 1871" aranyozott, jelzetlen Ag emlékplakett, hátoldalán "Országos Céllövő Bajnokság Budapest 1933. X. 4-8" gravírozással és "BERÁN N." gyártói jelzéssel (86,97g/50x70mm) T:AU,XF patina, kopott aranyozás, ph
Berán Lajos (1882-1943) 1933. "Országos Magyar Lövész Szövetség 1871" jelzetlen Ag emlékplakett, hátoldalán "Országos Céllövő Bajnokság Budapest 1933. X. 4-8" gravírozással és "BERÁN N." gyártói jelzéssel (87,62g/50x70mm) T:AU patina
Berán Lajos (1883-1943) 1934. "Magyar Sí Szövetség" fém díjplakett hátoldalán "Futócsapat bajnokság 1934. I. 28." gravírozással és "Ludvig" gyártói jelzéssel (51x71mm) T:XF patina
Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Magyar Evezős Szövetség" bronz díjérem, hátoldalán "Újonc nyolcas III. 1935. VI. 2." gravírozással, "Berán N. Bpest" gyártói jelzéssel (34mm) T:AU kis patina
Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Magyar Evezős Szövetség" bronz díjérem, hátoldalán "vidéki kormányos egyes bajnokság 1936. VI. 14. II." gravírozással, "Berán N. Bpest" gyártói jelzéssel (50mm) T:AU kis patina