Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 173

31786.

500 HUF
1,30
1,43
31787.

800 HUF
2,07
2,29
31788.

3 600 HUF
9,33
10,29
31789.

1 000 HUF
2,59
2,86
31790.

800 HUF
2,07
2,29
Nagy-Britannia ~1960-1980. 17db klf aranyozott, nagyrészt zománcozott fém bowling sportjelvény T:AU,XF Great-Britain ~1960-1980. 17pcs of diff gilt, mostly enamelled metal bowling sport badges C:AU,XF
31791.

3 200 HUF
8,29
9,14
31792.

2 000 HUF
5,18
5,71
Németország 1988. "Tauberbischofsheim - Az olimpiai bajnokok városa / Szöul 1988" jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal, tokban (20g/0.999/40mm) T:PP kis fo. Germany 1988. "Tauberbischofsheim - Stadt der Olympiasieger (City of the Olympic Champions) / Seoul 1988" hallmarked Ag commemorative medallion with certificate in case (20g/0.999/40mm) T:PP small spot
31794.

3 200 HUF
8,29
9,14
NSZK 1972. "Müncheni Olimpia" 2xklf fém jelvény, egyik zománcozott T:XF GFR 1972. "Munich Olympics" 2xdiff metal badges, one enamelled C:XF
31795.

1 400 HUF
3,63
4,00
Svájc 1964. "Lövészet 3. helyezett" német nyelvű, bronz felakasztható tál alakú emlékérem. Szign.: Sternegg (142mm) T:AU Switzerland 1964. "Shooting 3rd Place" bronze hangable bowl-shaped commmemorative medallion in German. Sing.: Sternegg (142mm) C:AU
31796.

1 000 HUF
2,59
2,86
31797.

5 000 HUF
12,95
14,29
Szovjetunió 1979. "A-csoportos Jégkorong Világbajnokság" 10xklf jelvényből álló tétel, közte sérült és hiányos T:UNC,AU Soviet Union 1979. "Ice Hockey World Championships, Group A" Lot of 10xdiff badges, within damaged and incomplete C:UNC,AU
31798.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF