Szovjetunió 1979. "A-csoportos Jégkorong Világbajnokság" 8xklf jelvényből álló tétel, közte sérült és hiányos T:UNC,AU
Soviet Union 1979. "Ice Hockey World Championships, Group A" Lot of 8xdiff badges, within damaged and incomplete C:UNC,AU
Szovjetunió 1980. "Moszkvai Olimpia 1980" kétoldalas bronz résztvevői emlékérem, eredeti tokban. Szign: A.Leonova (120,5g/60mm) T:AU / Soviet Union 1980. "Olimpic Games Moscow 1980" double-sided brozne participation medallion in original case. Sign.: A. Leonova (120,5g/60mm) C:AU
Ukrajna 1984. "VIII. Össznépi Vezetők Versenye Kijev" bronz autós díjérem (60mm) T:AU
Ukraine 1984. "8th National Drivers Competition Kyiv" bronze car award medal (60mm) C:AU
Vegyes 3db-os sport díjérem tétel, közte "Közgazdász Egyetemi Athletikai Club 1923" kétoldalas, aranyozott bronz díjérem + Ripszám Henrik (1889-1976) ~1930. "Munkás Testedző Egyesület" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel T:XF
5db-os külföldi sportjelvénytétel, közte zománcozott darabok, benne "Jedność", "GSP 1892-1967", "1969", "Stralsund", "Federazione Italiana Giuoco Calcio (Olasz Labdarúgó Szövetség)" T:AU,XF
11db-os vegyes sportérem tétel főleg a szocialista időszakból, egy kivétellel mellszalag nélkül, közte Berán Lajos (1882-1943) 1937. "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületeinek Ligája / Birkózás 1934 Nk. III." bronz díjérem füllel (37mm) T:XF-VF
15 darabos szocialista Hollóházi sport emlékérem tétel (~60mm), közte 1978. "Vasas Izzó SK csapatbajnokság" egyoldalas porcelán sport emlékérem (60mm) T:1-