Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 173

Szirmai Tony (Antal) (1871-1938) 1932. "Királyi Magyar Automobil-Club/ Motorkerékpár megbízhatósági túraút 1932 / PUCH II. TEAM" ezüstözött bronz sport emlékplaket (66x75mm) T:XF
31678.

15 000 HUF
38,86
42,86
11
Sződy Szilárd (1878-1939) 1929. "Magyar Sí Klub" bronz díjplakett "DELMÁR CSAPATVERSENY 1939.III.12. I. DIJ" gravírozással, hátlapon "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (57x70mm) T:XF
31679.

3 600 HUF
9,33
10,29
Sződy Szilárd (1878-1939) 1935. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907" egyoldalas bronz díjérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel, hátoldalán "1935 Húsvét" gravírozással (40mm) T:AU
31680.

1 600 HUF
4,15
4,57
Sződy Szilárd (1878-1939) 1938. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 / Bajnoki érem" kétoldalas bronz díjérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel, "Football III. 1937/38" gravírozással (40mm) T:AU
31681.

1 600 HUF
4,15
4,57
31682.

2 400 HUF
6,22
6,86
~1900. "Aquila Kerékpáros Klub 1895" zománcozott bronz jelvény (37x26mm) T:2 / Hungary ~1900. "Aquila Bicycle Club 1895" enamelled bronze badge (37x26mm) C:XF
31683.

10 000 HUF
25,91
28,57
~1900. "Magyar Kerékpáros Szövetség - Szövetségi Képviselő" zománcozott, aranyozott bronz jelvény, hátlapon "LOUIS ABEL WIEN IV. SCHÖN-BURGSTR. 38." gyártói jelzéssel (45x38mm) T:1- / Hungary ~1900. "Hungarian Cycling Federation - Federal Representative" enamelled, gilt bronze badge with makers mark "LOUIS ABEL WIEN IV. SCHÖN-BURGSTR. 38." on the back (45x38mm) C:AU
31684.

34 000 HUF
88,08
97,14
31685.

5 000 HUF
12,95
14,29
31686.

9 500 HUF
24,61
27,14
1903. "Kassai Atletikai Club 1903 / Ép ész edzett testben él" jelzett Ag sport emlékérem füllel, "SGA" gyártói jellel (24,16g/0.800/48mm) T:AU,XF
31687.

11 000 HUF
28,50
31,43
31688.

1 400 HUF
3,63
4,00
~1910. "Magyar Kerékpáros Szövetség" jelzetlen Ag díjérem mellszalagon, "HP" beütéssel (39mm) T:AU,XF
31689.

11 000 HUF
28,50
31,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF